Anadolu Yakası Bina Yıkım | 05414417442 | Anadolu Yakası Hurdacı

0

Anadolu Yakası Bina Yıkım

Hurda Satın Aldığımız Malzemeler:

Hurda Kablo Alıyoruz
Hurda Demir Alıyoruz
Hurda Bakır Alıyoruz
Hurda Paslanmaz Alıyoruz
Hurda Alüminyum Alıyoruz
Hurda Antika Alıyoruz
Hurda Plastik Alımı
Makine Hurdaları Alımı
Hurda Çinko Alımı
Hurda Gümüş Alımı
Hurda Telefon Alımı
Hurda Elektronik Alım
Hurda Krom Alım
Hurda Bilgisayar Alım
Hurda Araç Alırız

Anadolu Yakası Bina Yıkım

DÖKÜM HURDASI ALIMI: Metallerin kullanım ömrünü artırmak için yapılan alaşımlar olan dökümlerin uzun süre sonra yeniden geri dönüştürülerek kullanılması için, döküm hurdasının geri dönüşümü konusunda hizmet veren uzman bir firmaya danışmak gerekir. Özellikle eski model demir döküm kaloriferlerin geri dönüşüm işleminin yapılması çevre kirliliğini önlemek açısından da oldukça önemlidir. Döküm malzemelerin geri dönüşümü konusunda en iyi fiyat ve geri dönüşüm hizmetini Asya hurda firmamızdan alabilirsiniz.

Tadilat Sökülecek Hurdası Alımı: Sökülecek hurdası ekibimiz, uzun yıllar hurda sökümü konusunda eğitilmiş, işini bilerek yapan çevreye ve müşteriye zarar vermeden hurda sökümü ve alımı yapmaktadır. Firmamız, bütün bu detayları önemseyen uzman bir hurdacılar firmasıdır. Her türlü binanızın yıkım işlerini ve ücretlendirme işlemlerini konusunda uzman olan hurdalık ekiplerimizle görüşebilirsiniz.

Şantiye Hurdası Alımı: Şantiye yıkım hurdaları ve inşaat artığı demirleri alıyoruz ve geri dönüşümünü  biz yapıyoruz. Metallerin kullanım ömrünü artırmak için yapılan alaşımlar olan şantiye artığı demirleri uzun süre sonra yeniden geri dönüştürülerek kullanılması için, şantiye artığı hurdasının geri dönüşümü konusunda hizmet veren uzman bir firmayız.

Söküm kesim hurdası alımı: İstanbul’da bulunan kazan, kalorifer ya da inşaat sektöründe yeniden yapılmak üzere sökülmek istenen hurdaların söküm işlerini yapmak ve bu hurda malzemeleri değerlendirmek için yapmanız gereken hurda malzemeler konusunda uzman olan personeli sayesinde söküm işlerini en iyi şekilde yapan firmamıza gelerek bilgi alabilirsiniz. Ayrıca söküm işlerinin maliyetini de detaylı bir şekilde görüşerek fiyat konusunda anlaşmaya varabilirsiniz.

Anadolu Yakası Hurdacılar

HURDA KLiMA HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI KLiMA HURDACISI
HURDA KABLO HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI KABLO HURDACISI
HURDA DEMiR HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI DEMiR HURDACISI
HURDA KAĞIT HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI KAĞIT HURDACISI
HURDA ALüMiNYUM HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI ALüMiNYUM HURDACISI
HURDA KARTON HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI KARTON HURDACISI
HURDA PLASTiK HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI PLASTiK HURDACISI
HURDA ZAMAK HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI ZAMAK HURDACISI

Anadolu Hurdacı

müşterilerimize hurda konusunda kolay erişim sağlayan hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktır. Zaman kazanmak için, yükünüzü ölçen 60 tonluk terazimiz var. Tüm ödemeler anında yapılır, böylece asla beklemek zorunda kalmazsınız ve mümkün olan en yüksek ödemeleri sağlıyoruz.

Geri Dönüşüm Firması

Büyük makineler alıyoruz
Takım tezgahı üreticileri, tamir atölyeleri ve alet ve kalıp atölyeleri, artık hizmet vermeyen veya yeni makinelerle değiştirilmeyen büyük makine ve makine alet parçalarını almamızı sağlıyor. Ekiplerimiz büyük makineleri güvenle kaldıracak ve hurdalarınız için hızlı ödeme yapacaklardır.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ