Çelik Halat Hurda Alınır | 05444905371 | Hurda Halat Alınır

0

Çelik Halat Hurda Alınır,Demirli metaller: Çelik, Dökme Demir, Makine Hurdası, Damgalama, Sondaj, Süslemeler, Levha ve Yapısal Çelik ve diğer demir içeren hurda metaller alımı yapıyoruz.Demir dışı metaller : Alüminyum, Pirinç, Bakır, Bronz, Nikel Alaşımları, Paslanmaz Çelik, Değerli Metaller, Kurşun, hurda alıyoruz.

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Alanlar :

 • Hurda Alımı
 • Hurda Satımı
 • Hurda Sökme
 • Fabrika Sökümü
 • Fabrika Temizleme
 • Bakır Hurda
 • Demir Hurda
 • Sarı Hurda
 • Metal Hurda
 • Plastik Hurda
 • Elektronik Hurda

Başta olmak üzere Marmara Bölgesinde İstanbul ve ilçelerinde Detaylı hizmet vermekteyiz.

Profesyonel bir hurdacı ya ihtiyacınız varsa bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Çelik Halat Hurda Alınır

Sürecin işleyişi şöyledir :

 1. Depo Temizliği Hurda ,Deponuzda’ki Hurdaların Alımı
 2. Sizin onayınızın ardından çalışma planının oluşturulması
 3. Belirlenen sürede söküm işleminin yapılması
 4. Söküm sonrası oluşan pisliğin temizlenmesi
 5. Anlaşılan ücretin söküm ücreti düşülerek ya da yapılan anlaşma doğrultusunda size ödenmesi

Çelik Halat Hurda

Değerli madenlerin başında gelen bakır hurdaların alımında Çelik Halat Hurda hizmetinizdeyiz. Bakır demir plastik hurdaları değerinde alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

 • Bakır hurdaların plastik koruyucu kablolardan ayrıştırılması,
 • Hurda bakırın kalitesinin belirlenmesi,
 • Söküm gerektiren durumlarda hurda sökümü işleminin yapılması

gibi işlemler tarafımızdan yapılmaktadır. Hurda bakırlar ekonomimiz için oldukça değerlidir. Bu nedenle bakır hurdalarını geri dönüşüme kazandırmakla hem milletimize, hem devletimize, hem de bütçenize katkı sağlamış olursunuz.

Çelik Halat Hurdası Alanlar

Kablo hurdalarının sanayi ve diğer alanlarda çok fazla miktarda açığa çıkan hurda çeşitlerinden biri olduğu önemli bir gerçektir. Kablo hurdaların yeniden üretime girmesinin çok önemli olmasının yanı sıra, bir diğer önemli nokta da,kabloların geri dönüşümü esnasında herhangi bir yakma işleminin yapılmamasından geçer.kablo hurda dönüşümünde lisanslı firmalar arasında bulunan firmadır

Bakır Hurdası Bakır metali, altın ve gümüş gibi değerli metallerden sonra gelen en önemli metallerden biridir.Bu nedenle de, bakır hurdasının geri dönüştürülerek kullanılması ve yeniden değerlendirilmesi tüm sanayi kolları açısından çok önemlidir.Ülkemizde bakır kaynaklarının tam olarak bilinmemesinden ve yeterli derece bakır metali çıkarılmamasından dolayı,bakır hurdasının geri dönüştürülmesi sanayi kollarımız için oldukça önemli hale gelmiştir.Bakır hurdasının geri dönüşümü ile ilgili detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

Çelik Halat Alanlar

Metallerin kullanım ömrünü artırmak için yapılan alaşımlar olan dökümlerin uzun süre sonra yeniden geri dönüştürülerek kullanılması için,döküm hurdasının geri dönüşümü konusunda hizmet veren uzman bir firmaya danışmak gerekir. Özellikle eski model demir döküm kaloriferlerin geri dönüşüm işleminin yapılması çevre kirliliğini önlemek açısından da oldukça önemlidir.Döküm malzemelerin geri dönüşümü konusunda en iyi fiyat ve geri dönüşüm hizmetini Asya hurda firmamızdan alabilirsiniz.

Çelik Halat Hurda Fiyatları

Tadilat Sökülecek Hurdası Alımı: Sökülecek hurdası ekibimiz, uzun yıllar hurda sökümü konusunda eğitilmiş, işini bilerek yapan çevreye ve müşteriye zarar vermeden hurda sökümü ve alımı yapmaktadır. Firmamız, bütün bu detayları önemseyen uzman bir hurdacılar firmasıdır. Her türlü binanızın yıkım işlerini ve ücretlendirme işlemlerini konusunda uzman olan hurdalık ekiplerimizle görüşebilirsiniz.

Elektronik Hurdası Alımı: Bilgisayar tamir atölyeleri, perakendeciler, ofisler ve üreticiler hizmet dışı elektronik cihazları, bilgisayarları, yazıcılar, elektronik kart, hurda alımı. Hurdacılık ekiplerimiz bunları güvenle kaldıracak ve hızlı bir ödeme sağlayacaktır. Bilgisayar sabit diskleri ve diğer veri depolama aygıtları gibi hassas malzemeler için size bir imha sağlayabiliriz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ