En Yakin Hurdaci | Yerinden Hurda Alım | Tel: 05444905371

0

En Yakin Hurdaci,Hurda Alım Geri Dönüşüm Hurda firmamız atık tesis ve fabrikaları satın alıp söküm, bozum, tadilat ve revizyon işlemlerini yapmaktadır. Demir, saç, bakır, çinko, bronz, kurşun, kalay, nikel, pirinç, alüminyum, krom ve tüm metal hurdaları, kablo ve tel hurdaları hurda otomobilleri ve otomobil parçalarını, motor ve her çeşit iş makinesi hurdaları, trafo, fan, inşaat malzemesi, bina yıkımında çıkan hurdaları, plastik, bilgisayar, lcd televizyon ve her türden elektronik hurdaları, ahşap palet ve varil hurdaları en hızlı şekilde topluyor, doğru yöntemlerle ve verimli şekilde geri dönüştürüyoruz.

En Yakin Hurdaci

En Yakin Hurda Kablo
En Yakin Hurda Demir
En Yakin Hurda Bakır
En Yakin Hurda Paslanmaz
En Yakin Hurda Alüminyum
En Yakin Hurda Antika
En Yakin Hurda Plastik
En Yakin Hurda Makine Hurdaları
En Yakin Hurda Çinko
En Yakin Hurda Hurdacı
En Yakin Hurda Telefon
En Yakin Hurda Elektronik
En Yakin Hurda Krom
En Yakin Hurda Demir
En Yakin Hurda Alüminyum
En Yakin Hurda Bakır
En Yakin Hurda Sarı
En Yakin Hurda Çelik
En Yakin Hurda Çinko
En Yakin Hurda Krom

En Yakin Hurda

Asya hurda Geri Dönüşüm  Olarak metal sektöründe uzun süredir faaliyet gösteren firmamız; hurda bakır, hurda alüminyum, hurda çinko alım , hurda Demir Kalorifer Kazanı Kesim İşleri ve her türlü hurda işlemlerinde hizmetinizdedir.
Ayrıca Geri Dönüşüm Hurda sektöründeki tecrübeli personeliyle, kullanıcıya sunduğu ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutmaktadır.

İstanbul ’en kullanışlı hurda ve geri dönüşüm  şirketi olmaya çalışmanın yanı sıra İstanbul ’ çevre dostu olmaya kararlıyız! Çevreye ve topluma olan bağlılığımızla, elimizdeki hurdalarla başa çıkma biçimimizde mümkün olduğunca hızlı hareket ediyoruz.

En Yakin Hurdacılar

Ülke ekonomisine yaptığı önemli katkılardan dolayı Asya hurda geri dönüşüm sistemleri birçok Avrupa ülkesinde en çok gelişen sanayi kolları arasındadır. Başta bakır, demir gibi değerli metaller olmak üzere, elektronik, plastik, inşaat gibi pek çok hurda malzeme geri dönüştürülerek önemli malzemeler tekrar elde edilebilmektedir. Sizlerle çalışmak bizler için çok önemli olup sağlıklı sonuçlar getireceğini umut ederek işlerinizde başarılar, iyi mesailer dileriz

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ