Eskici Hurdacı Hurda 05444905371 Eski Beyaz Eşya Alımı

0

Eskici Hurdacı Hurda,Hurdacı İstanbul, Anadolu Yakası Hurdacı, Avrupa Yakası Hurdacı, Hurda Fiyatları, Eskici İstanbul Hurdacı, Elektronik Hurdacı, Anadolu Yakası Hurdacılar, Eski Eşya Alanlar, Eski Eşya Alım Satım, Eski Eşya alımı, Eski Eşya Alımı Yapan, Eski Eşya Alımları, Eskici, Büyük Hurdacılar,Hurda, Hurda Alanlar,Yakın Hurdacı, En Yakın Hurdacı, Demir Fiyatları, Eski Eşya,Hurda Demir Fiyatları

Eskici Hurdacı Hurda

ALÜMİNYUM HURDASI ALIMI: Hurda Alüminyum fiyatları hurda Alüminyum doğrama pimapen benzeri alanlarda kullanılmakta olan metal Alüminyum hurdalarınızı biz alım yapıyoruz.

KURŞUN HURDASI ALIMI: Hurda kurşun satmak hurda kurşun fiyatı almak için bizi arayınız.firmamız her türlü akü kurşun hurdası alımı yapmaktadır

SARI HURDASI ALIMI: Hurdacı sarı hurdalarınızı musluk talaş sarı pirinç hurdaları için size en iyi fiyatı veriyoruz sarı hurdası geri dönüşümünü  biz yapıyoruz.

Adetli Beyaz Eşya Alımı

AKÜ HURDASI ALIMI: Hurda akü araçlarınızda veya elektronik ürünlerde ups güç kaynağında kullanılan kuru akü sulu aküleriniz, kullanımdan aşınma sonucu hurdaya ayrılmaktadır akü hurdalarınız bu durumda değerlendirmek için bizi arayınız akü alımını biz yapıyoruz.

ŞANTİYE HURDASI ALIMI: Şantiye yıkım hurdaları ve inşaat artığı demirleri alıyoruz ve geri dönüşümünü  biz yapıyoruz. Metallerin kullanım ömrünü artırmak için yapılan alaşımlar olan şantiye artığı demirleri uzun süre sonra yeniden geri dönüştürülerek kullanılması için, şantiye artığı hurdasının geri dönüşümü konusunda hizmet veren uzman bir firmayız.

TADİLAT SÖKÜLECEK HURDASI ALIM: Sökülecek hurdası ekibimiz.uzun yıllar hurda sökümü konusunda eğitilmiş,işini bilerek yapan çevreye ve müşteriye zarar vermeden hurda sökümü yapmaktadır. Firmamız, bütün bu detayları önemseyen uzman bir firmadır. Her türlü binanızın yıkım işlerini ve ücretlendirme işlemlerini konusunda uzman olan firmamızla görüşebilirsiniz.

Hurda geri dönüşümünü biz yapıyoruz

ELEKTRONİK HURDASI: Bilgisayar tamir atölyeleri, perakendeciler, ofisler ve üreticiler hizmet dışı elektronik cihazları, bilgisayarları, yazıcılar, elektronik kart, hurda alımı. Ekiplerimiz bunları güvenle kaldıracak ve hızlı bir ödeme sağlayacaktır. Bilgisayar sabit diskleri ve diğer veri depolama aygıtları gibi hassas malzemeler için size bir imha sağlayabiliriz

EKOVAT HURDACISI: Buzdolabı motoru ekovat hurda alım yapmaktayız. Ekovat hurda, klima kompresör ekovatı, soğutma gurubu ekovat bakırlı petek hurda alıyoruz. pistonlu kompresörler, vidalı kompresörler,
paletli kompresörler, Rotorlu kompresör hurdaları nakit ödeme sunarak adresten alıyoruz.

ARDİYE DEPO ÇATI KATI HURDA METAL ALIMI

HURDA FİYATLARI: Metal hurdalarınıza hurda fiyatı almak veya metal hurdalarınız kilo hesabı satmak, hurdanızı paraya çevirmek istiyorsanız şimdi firmamızı arayıp hurda fiyat alabilirsiniz, Elektronik Kantarla Tartıp Ücretini Peşin Ödemekteyiz.Tonajlı Hurdalara Özel Fiyat Verilmektedir.

BİLGİSAYAR HURDALARI: zamanla yıpranmış artık günümüz teknolojisine ayak uyduramayan yani ihtiyaçlara karşılık veremeyen atıl durumdaki bilgisayarlarınızı yerinde değerinde alıyoruz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ