Fevziçakmak Hurdacı Hurda | 05444905371 | Fevziçakmak Hurdacılar

0

Fevziçakmak Hurdacı Hurda,Fevziçakmak Hurdacı Hurda, ve hurdacılık adına güçlü teknik kadromuz ile en iyi fiyat garantili, sektöründe yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zaman dalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Fevziçakmak Hurdacı Hurda

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Alanlar :

 • Tesisat ve Ekipmanlarının Hurda Alımı
 • Büro Ofis Malzeme Ürünleri Hurda Alımı
 •  Atık Hurda Pil ve Akü Hurda Alımı
 • Fabrika İmalat Artığı Hurda Alım
 • Kazan Dairesi Hurda Alımı
 • Çatı ve Asma Tavan Hurda Alım
 • Yangın Merdiveni Hurda Alım
 • Depo Raf Sistemleri Hurda Alım
 • Elektrik Tesisat Kablo Hurda Alım

Başta olmak üzere Marmara Bölgesinde İstanbul ve ilçelerinde Detaylı hizmet vermekteyiz.

Sürecin işleyişi şöyledir :

 1. Depo Temizliği Hurda ,Deponuzda’ki Hurdaların Alımı
 2. Sizin onayınızın ardından çalışma planının oluşturulması
 3. Belirlenen sürede söküm işleminin yapılması
 4. Söküm sonrası oluşan pisliğin temizlenmesi
 5. Anlaşılan ücretin söküm ücreti düşülerek ya da yapılan anlaşma doğrultusunda size ödenmesi

Fevziçakmak Hurdacılar

Değerli madenlerin başında gelen bakır hurdaların alımında Fevziçakmak da hizmetinizdeyiz. Bakır demir plastik hurdaları değerinde alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

 • Bakır hurdaların plastik koruyucu kablolardan ayrıştırılması,
 • Hurda bakırın kalitesinin belirlenmesi,
 • Söküm gerektiren durumlarda hurda sökümü işleminin yapılması

gibi işlemler tarafımızdan yapılmaktadır. Hurda bakırlar ekonomimiz için oldukça değerlidir. Bu nedenle bakır hurdalarını geri dönüşüme kazandırmakla hem milletimize, hem devletimize, hem de bütçenize katkı sağlamış olursunuz.

Fevzi çakmak Mahallesi Hurdacı

DEMİR HURDASI ALIMI: Geri dönüşüm yapılarak ekonomiye kazandırılan en önemli demirdir. İnşaat sektöründe, elektrik- elektronikte, otomotiv sanayinde en fazla kullanılan metallerden biri olan demir metalinin maliyeti de yüksektir ve bundan dolayı da demirin geri dönüştürülmesi oldukça önemlidir. İstanbul’da demir hurdasını en iyi şekilde dönüştüren firmamız sayesinde önemli bir geri dönüşüm işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Konuyla ilgili detaylı bilgi için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Fevziçakmak Mahallesi Hurdacılar

DÖKÜM HURDASI ALIMI: Metallerin kullanım ömrünü artırmak için yapılan alaşımlar olan dökümlerin uzun süre sonra yeniden geri dönüştürülerek kullanılması için, döküm hurdasının geri dönüşümü konusunda hizmet veren uzman bir firmaya danışmak gerekir. Özellikle eski model demir döküm kaloriferlerin geri dönüşüm işleminin yapılması çevre kirliliğini önlemek açısından da oldukça önemlidir. Döküm malzemelerin geri dönüşümü konusunda en iyi fiyat ve geri dönüşüm hizmetini Asya hurda firmamızdan alabilirsiniz.

Fevziçakmak Mahallesi Hurda, Fevzi çakmak Mahallesi Hurdacı Arıyorum,İstanbul genelinden her nevi hurda çeşidinin alımını yapan hurdacı firmasıdır. Fevziçakmak Mahallesi Hurdacısı, Fevziçakmak Mahallesi Hurdacılar, Fevziçakmak Mahallesi Hurdacıları,olarak verdiğimiz hizmetlerle geri dönüşüm sektöründe öncü firmalar arasına girmiş bir kuruluşuz. Fevziçakmak Mahallesi Hurda Alanlar, Fevziçakmak Mahallesi Hurdacılık, Fevzi çakmak Mahallesi Hurda Alımı Hurdacılık Firması olarak hurda bakır, sarı hurdası, hurda kablo ve demir hurdası alımları yapıyoruz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ