İmes Hurdacı | İmes Hurda Alıyoruz | 05444905371

0

İmes Hurdacı hurda alımı ve hurda satımı konusunda profesyonel olarak hizmet vermektedir. Başta Marmara bölgesi olmak üzere İstanbul’un bir çok ilçesinde hurdalar değerinde alınır ve satılır. Metal hurdalarınıza hurda fiyatı almak veya metal hurdalarınız kilo hesabı satmak, hurdanızı paraya çevirmek istiyorsanız şimdi firmamızı arayıp hurda fiyat alabilirsiniz, Elektronik Kantarla Tartıp Ücretini Peşin Ödemekteyiz.Tonajlı Hurdalara Özel Fiyat Verilmektedir.

İmes Hurdacı

İmes Hurda Satın Aldığımız Malzemeler:

İmes Hurda Kablo Alıyoruz
İmes Hurda Demir Alıyoruz
İmes Hurda Bakır Alıyoruz
İmes Hurda Paslanmaz Alıyoruz
İmes Hurda Alüminyum Alıyoruz
İmes Hurda Antika Alıyoruz
İmes Hurda Plastik Alımı
İmes Makine Hurdaları Alımı
İmes Hurda Çinko Alımı
İmes Hurda Gümüş Alımı
İmes Hurda Telefon Alımı
İmes Hurda Elektronik Alım
İmes Hurda Krom Alım
İmes Hurda Bilgisayar Alım
İmes Hurda Araç Alırız
İmes Hurda Beyaz Eşya Alırız
İmes Hurda Sarı Alırız
İmes Hurda Çelik Alırız
İmes Hurda Yıkım Atığı Alırız
İmes Hurda Nikel Alırız

Hurda Metal Olan Her Şeyi Satın Alıyoruz

DEMİR HURDASI ALIMI: Geri dönüşüm yapılarak ekonomiye kazandırılan en önemli demirdir.
İnşaat sektöründe, elektrik- elektronikte, otomotiv sanayinde en fazla kullanılan metallerden biri olan demir metalinin maliyeti de yüksektir ve bundan dolayı da demirin geri dönüştürülmesi oldukça önemlidir. İmes Hurda demir hurdasını en iyi şekilde dönüştüren firmamız sayesinde önemli bir geri dönüşüm işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Konuyla ilgili detaylı bilgi için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

DÖKÜM HURDASI ALIMI: Metallerin kullanım ömrünü artırmak için yapılan alaşımlar olan dökümlerin uzun süre sonra yeniden geri dönüştürülerek kullanılması için, döküm hurdasının geri dönüşümü konusunda hizmet veren uzman bir firmaya danışmak gerekir. Özellikle eski model demir döküm kaloriferlerin geri dönüşüm işleminin yapılması çevre kirliliğini önlemek açısından da oldukça önemlidir. Döküm malzemelerin geri dönüşümü konusunda en iyi fiyat ve geri dönüşüm hizmetini Hurdalık firmamızdan alabilirsiniz.

Hurda geri dönüşümlü içeriğe sahip elektronik cihazlar alıyoruz

DEMİR, BAKIR, PİRİNÇ TALAŞ HURDASI ALIMI: Talaş hurdası, yaygın olarak çeşitli sanayi kollarında önemli miktarlarda ortaya çıkan bir atıktır ve çevreye yaydığı zararlı maddeler nedeniyle hurda talaşın geri dönüşümü son derece önemlidir. Ayrıca hurda talaş geri dönüştürülerek sanayide yeniden kullanılır ve önemli bir gelir elde edilmiş olur. Talaş hurdasının yanı sıra, bakır talaşı ve kalay talaşı gibi diğer metal talaşlarının da hurdalarını da geri dönüştürerek kullanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

BAKIR HURDASI ALIMI: Bakır metali, altın ve gümüş gibi değerli metallerden sonra gelen en önemli metallerden biridir. Bu nedenle de, bakır hurdasının geri dönüştürülerek kullanılması ve yeniden değerlendirilmesi tüm sanayi kolları açısından çok önemlidir. Ülkemizde bakır kaynaklarının tam olarak bilinmemesinden ve yeterli derece bakır metali çıkarılmamasından dolayı, bakır hurdasının geri dönüştürülmesi sanayi kollarımız için oldukça önemli hale gelmiştir. İmes Hurda alımı Bakır hurdasının geri dönüşümü ile ilgili detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

İmes Hurdacı Video

Firmamız Çevreye Büyük Fayda Sağlamaktadır

İmes Sarı pirinç hurdası alım: Kurumumuzun sarı pirinç hurdası geri dönüştürme lisansı bulunmaktadır ve bu sayede tüm sarı pirinç hurdaların geri dönüşümünü sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir ve aynı zamanda da çevresel kaynakların temiz tutulmasını sağlamış oluruz. Ayrıca, sarı pirinç hurdaları külçe haline getirerek
yurt dışına çıkışının yapılmasını ya da tekrar kullanılmaya hazır hale getirilmesini de temin ederiz.

İmes Alüminyum hurdası alım: Demir dışı metal kategorisinde bulunan alüminyumun geri dönüştürülmeye başlamadan önce iyi bir şekilde ayrıştırılarak sınıflandırılması çok büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle de geri dönüştürme işlemini yapacak olan firmanın bu konuda yetkili olması gerekir. Alüminyum metali ayrıştırma konusunda lisanslı firmalardan biri olan firmamız, İmes geri dönüşüm Alüminyum hurdalarınızı en iyi şekilde ayrıştırır ve geri dönüşümünü yapar.Alüminyum hurdaların fiyatları değişkenlik gösterir. Zira, beyaz, çıkma ve profil alüminyum olarak sınıflandırılan alüminyum hurdaların fiyatları da birbirinden farklıdır.

Hurda Alım hizmeti için arayın

İmes Kablo hurdası alımı: Kablo hurdalarının sanayi ve diğer alanlarda çok fazla miktarda açığa çıkan hurda çeşitlerinden biri olduğu önemli bir gerçektir. Kablo hurdaların yeniden üretime girmesinin çok önemli olmasının yanı sıra, bir diğer önemli nokta da, kabloların geri dönüşümü esnasında herhangi bir yakma işleminin yapılmamasından geçer. İmes Hurda kablo hurda dönüşümünde lisanslı firmalar arasında bulunan firmadır.

Hurda geri dönüştürülebilir metallerin alımı

HURDA KLiMA HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI
HURDA KABLO HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI
HURDA DEMiR HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI
HURDA KAĞIT HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI
HURDA ALüMiNYUM HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI
HURDA KARTON HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI
HURDA PLASTiK HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI
HURDA ZAMAK HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI
HURDA ANTiMiYON HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI
HURDA SARI HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI
HURDA BAKIR HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI
HURDA ÇiNKO HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI
HURDA KROM HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI
HURDA AKÜ HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ