İstanbul Bina Yıkım | 05444905371 | İstanbul Bina Yıkım

0

İstanbul Bina Yıkım

İstanbul Bina Yıkım Hurda Metal Geri Dönüşümünde Bir Sektör Lideri İstanbul Hurda Metal ve temiz ve çevreye sağlıklı İstanbul bölgesinde tutarak yanı – biz güzel İstanbulu temiz tutulması hakkında tüm konumlarımız hizmetinizdedir. Bu yüzden İstanbul da  metal geri dönüşüm tesislerimiz ve hurda depolarımız var.

İstanbul Bina Yıkım

MADEN METAL HURDA ÇEŞİTLERİ
BAKIR HURDA
SARI (PİRİNÇ) HURDA
ALÜMİNYUM HURDA
ÇİNKO HURDA
SARI HURDA
RADYATÖR HURDA
HURDA KABLO ÇEŞİTLERİ
KROM, NİKEL HURDALARI
KURŞUN (AKÜ) HURDA
ZAMAK NE ANTİMYON HURDALARI
DEMİRLİ KARIŞIK MADEN HURDALARI
HURDA ÇEŞİTLERİ
SAÇ HURDA
TORNA TALAŞI
İZABELİK HURDA

İstanbul Yıkım Hurdacılar

Çubuk Demir Hurda alımı: İnşaat sektöründe bina yapımından arta kalan ya da yıkım işlemlerinden sonra açığa çıkan çubuk demir hurdalar ya da döşeme amaçlı kullanılan çubuk demir hurdası gibi malzemeler lisanslı geri dönüşüm firmamızda geri dönüştürülerek tekrar kullanılmak üzere hazır hale getirilmektedir. Bina yapımı ya da yıkım işlemlerinden sonra elinizde kalan demir hurda çubuk malzemeleriniz için firmamıza gelerek bizimle görüşebilirsiniz.

Yıkım tadilat sökülecek hurdası alımı: Hurda malzemelerin en çok açığa çıktığı alanlardan biri de yıkım işleridir. Yıkım işlemlerinin çevre sağlığını ön plana alarak, güvenli bir şekilde ve ekonomik olarak yapılması çok önemlidir. Yıkım işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için kullanılacak yıkım işlemlerinin tekniği de oldukça önemlidir. Firmamız, bütün bu detayları önemseyen uzman bir firmadır. Her türlü binanızın yıkım işlerini ve ücretlendirme işlemlerini konusunda uzman olan firmamızla görüşebilirsiniz.

İstanbul Bina Yıkım Hurda Alımı

Söküm kesim hurdası alımı: İstanbul’da bulunan kazan, kalorifer ya da inşaat sektöründe yeniden yapılmak üzere sökülmek istenen hurdaların söküm işlerini yapmak ve bu hurda malzemeleri değerlendirmek için yapmanız gereken hurda malzemeler konusunda uzman olan personeli sayesinde söküm işlerini en iyi şekilde yapan firmamıza gelerek bilgi alabilirsiniz. Ayrıca söküm işlerinin maliyetini de detaylı bir şekilde görüşerek fiyat konusunda anlaşmaya varabilirsiniz.

PİMAPEN HURDASI ALIMI: Kentsel dönüşüme girmiş binalarda sökülmeyi beklenen pimapenleri sağlam kullanılabilir yada hurda pimapen olarak alıyoruz. Hurda piyasasında önemli bir yere sahip olan firmamız hurda geri dönüşümde öncü İlgilerinize Teşekkür Eder Çalışmalarınızda Başarılar Dileriz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ