İstiklal Hurdacı Hurda | 05444905371 | İstiklal Hurdacılar

0

İstiklal Hurdacı Hurda,İstiklal Hurdacı İstiklal Hurdacı,Hurda Fiyatları,İstiklal Hurdalık,İstiklal Hurda Alanlar,İstanbul Hurdacı,İstiklal İlcesi Hurdacı,İstiklal Hurdacılar,İstiklal Hurdacı,İstiklal Hurdacı,İstiklal Hurda,İstiklal Hurdacı İstanbul genelinden hurda alımı yapan hurdacı firmasıdır. İstiklal hurdacılar verdiği hizmetlerle geri dönüşüm sektöründe isminden sıkça söz ettirmeyi başarmış köklü bir kuruluştur. İstiklal Hurdacılık olarak hurda demir, sarı hurdası, hurda bakır ve kablo hurdası alımı yapıyoruz.

İstiklal Hurdacı Hurda

Her Türden Metal Hurdaları Alınır

1. Demir, Bakır, Alüminyum, Çinko, Krom, Prinç (Sarı), Döküm, ve diğer her türden metal hurdaları alımı
2. Beyaz eşya, Ev elektronik eşyaları, Bilgisayar hurdası ve kartları,
3. Kazalı hasarlı hurda belgeli oto alımı,
4. Fabrika söküm işleri,
5. Kazan Dairesi Hurda Alımı ve Sökümü, Kalorifer kazan kesimi,
6. Çatı ve Asma Tavan Hurda Alım ve Sökümü,
7. Yangın Merdiveni Hurda Alım ve Sökümü,
8. Depo Raf Sistemleri Hurda Alım ve Sökümü,
9. Fuel Oil Tank, Depo Hurda Alım ve Sökümü,
10. Isıtma ,Soğutma Sistemleri Hurda Alım ve Sökümü,
11. Kullanılmayan Makine Hurda Alımı ve Sökümü,
12. Havalandırma Kanalları Hurda Alım ve Sökümü,
13. Tesisat ve Ekipmanlarının Hurda Alımı ve Sökümü,

İstiklal Hurda

Kablo hurdalarının sanayi ve diğer alanlarda çok fazla miktarda açığa çıkan hurda çeşitlerinden biri olduğu önemli bir gerçektir. Kablo hurdaların yeniden üretime girmesinin çok önemli olmasının yanı sıra, bir diğer önemli nokta da,kabloların geri dönüşümü esnasında herhangi bir yakma işleminin yapılmamasından geçer.kablo hurda dönüşümünde lisanslı firmalar arasında bulunan firmadır

İstiklal Hurdacılar

Sanayi sektörünün çoğunda artık madde olarak ortaya çıkan ton bazındaki kızıl hurda, hurda kızıl talaşı, kızıl bronz hurda malzemelerin ve kızıl bakır hurdaların, geri dönüşüm işlemleri sanayide oldukça önemlidir.Çünkü bu tür metallerin üretimi için hammaddeye ihtiyaç vardır.Bu nedenle de, kızıl hurdaların geri dönüştürülerek sanayiye kazandırılmasıyla %60-70 oranında kar elde edilmektedir.Kızıl hurdanın geri dönüşümü konusunda lisanslı bir firma olan firmamız sayesinde geri dönüşüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabilir veya bu hurda malzemelerden önemli oranda gelir elde edebilirsiniz.

İstiklal Hurda Alım

Kurşun hurdası alımı: Kurşun, sanayi kollarında işlenen en önemli hammaddelerden biridir ve bu nedenle de kurşunun geri dönüşümüm yapılarak yeniden kullanılması maliyetini düşürmek için oldukça önemlidir. Elinizde bulunan kurşun metalinin alaşımlarından ayrılarak günlük kur hesabı üzerinden gerçek değeriyle alınmasını istiyorsanız, kurşun hurda konusunda uzman olan firmamıza gelerek bilgi alabilirsiniz. Firmamız kurşun hurdalarınızı bulunduğu yere gelip tartım yaparak ve ayrıştırarak satın almaktadır.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ