Kurtköy Hurdacı Hurda | 05444905371 | Kurtköy Hurda Alım

0

Kurtköy Hurdacı Hurda,Kurtköy Hurda,Hurda Fiyatları,Kurtköy Hurdalık,Kurtköy Hurda Alanlar,Kurtköy Geri Dönüşüm,İstanbul Hurdacı,Avrupa Yakası Hurdacı,Kurtköy İlcesi Hurdacı,Kurtköy Hurdacılar,Kurtköy Hurdacıları

Kurtköy Hurdacı Hurda

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Alanlar :

 • Hurda Alımı
 • Hurda Satımı
 • Hurda Sökme
 • Fabrika Sökümü
 • Fabrika Temizleme
 • Bakır Hurda
 • Demir Hurda
 • Sarı Hurda
 • Metal Hurda
 • Plastik Hurda
 • Elektronik Hurda

Başta olmak üzere Marmara Bölgesinde İstanbul ve ilçelerinde Detaylı hizmet vermekteyiz.

ALÜMİNYUM HURDA
ÇİNKO HURDA
SARI HURDA
RADYATÖR HURDA
HURDA KABLO ÇEŞİTLERİ
KROM, NİKEL HURDALARI
KURŞUN (AKÜ) HURDA
ZAMAK NE ANTİMYON HURDALARI
DEMİRLİ KARIŞIK MADEN HURDALARI
HURDA ÇEŞİTLERİ
SAÇ HURDA
TORNA TALAŞI
İZABELİK HURDA
TENEKE HURDA (PRESLİ)
HURDA DEMİR ÇELİK HURDALARI

Profesyonel bir hurdacı ya ihtiyacınız varsa bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Kurtköy Hurda

Motorları, telleri, transformatörleri ve hurdalarını alıyoruz
Tamir atölyeleri, üretim tesisleri, elektrikçiler, HVAC teknisyenleri ve daha fazlası bize hizmet dışı elektrik motorları, fazla kablo, arızalanan elektrik transformatörleri, eski röntgen cihazları ve diğer hurda elektrik bileşenlerini teslim alıyor. Hurda alım ekiplerimiz geri dönüşümlü tüm ürünlerinizi güvenle kaldıracak ve hızlı ödeme sağlayacaktır.

Büyük hurda makineler alıyoruz
Takım tezgahı üreticileri, tamir atölyeleri ve alet ve kalıp atölyeleri, artık hizmet vermeyen veya yeni makinelerle değiştirilmeyen büyük makine ve makine alet parçalarını almamızı sağlıyor. Ekiplerimiz büyük makineleri güvenle kaldıracak ve hurdalarınız için hızlı ödeme yapacaklardır.

Otomotiv hurdası alıyoruz
Üreticiler, tamirhaneler biz geri dönüştürülebilir metallerin alımını sağlıyoruz. Özel programlarımız sayesinde, geri dönüşümlü hurdalar için  günlük, haftalık, aylık, alım yaparız. Alanınızı temiz ve istenmeyen parçalardan arındırmak için düzenli bir toplama hizmeti planlayabiliriz.

Metal ticari / endüstriyel rafları alıyoruz
Ulusal perakendeciler, ticari ve endüstriyel merkezler biz metal hurda topluyoruz: atılan alışveriş sepetleri, kullanılmış ve kırılmış metal raflar, paketleme kayışları, hasarlı ürünler, beyaz eşyalar,hurda metal alıyoruz.

Kurtköy Mahallesi Hurdacı

Geri dönüşüm yapılarak ekonomiye kazandırılan en önemli demirdir.İnşaat sektöründe, elektrik- elektronikte,
otomotiv sanayinde en fazla kullanılan metallerden biri olan demir metalinin maliyeti de yüksektir ve bundan dolayı da demirin geri dönüştürülmesi oldukça önemlidir. İstanbul’da demir hurdasını en iyi şekilde dönüştüren firmamız sayesinde önemli bir geri dönüşüm işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.Konuyla ilgili detaylı bilgi için telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz

Kurtköy Hurdacılar

Metallerin kullanım ömrünü artırmak için yapılan alaşımlar olan dökümlerin uzun süre sonra yeniden geri dönüştürülerek kullanılması için,döküm hurdasının geri dönüşümü konusunda hizmet veren uzman bir firmaya danışmak gerekir. Özellikle eski model demir döküm kaloriferlerin geri dönüşüm işleminin yapılması çevre kirliliğini önlemek açısından da oldukça önemlidir.Döküm malzemelerin geri dönüşümü konusunda en iyi fiyat ve geri dönüşüm hizmetini Asya hurda firmamızdan alabilirsiniz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ