Maltepe Hurdacı Hurda | 05444905371 | Maltepe Hurdacılar

0

Maltepe Hurdacı Hurda,Maltepe Hurda Geri Dönüşümü Atık Hurda Pil ve Akümülatör Hurda Alımı Geri Dönüşümü Fabrika İmalat Artığı Hurda Alımı, Kompresör, Jeneratör, Trafo Hurda Alımı Printer Yazıcı, Fotokopi Makine ve Tüm Ofis Elektronik Hurda Alımı Yapmaktayız. Aldığımız ürünlerin %100’lük kısmını geri dönüşüme dahil ederek ekonomiye son derece yararlı hale getirmekteyiz. Yaptığımız işlerde siz değerli müşterilerimiz her zaman en önemli referansımız olmuştur. Elinizde bulunan atıl durumdaki hurda ürünleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe Hurdacı Hurda

  1. Depo Temizliği Hurda ,Deponuzda’ki Hurdaların Alımı
  2. Fabrika İmalat Artığı Hurda Alım ve Sökümü
  3. Makine Hurda Alımı ve Sökümü
  4. Elektrik Tesisat Kablo Hurda Alım ve Sökümü
  5. Geri Dönüşüm Maddeleri Atık Hurda Alım
  6. Soğutma Sistemleri Hurda Alım ve Sökümü

Maltepe Hurda

Maltepe’de Hurdacı arıyorsanız doğru adrestesiniz.İstanbul Maltepe hurda alımı konusunda deneyimli ekibi ile sizlere hizmet veriyoruz. İstanbul’da nerede olursanız olun gelip hurda alıyoruz.Eski metal ev eşyalarınız, küçük işletmelerde çıkan hurdalar,fabrikalarda üretim sonrasın oluşan demir talaşı metal parçaları  eski metalleri gelip yerinizden alıp hemen ödemenizi yapıyoruz. Maltepe Hurda doğaya saygı duyan bu bilinçte çalışan sektör tecrübesi olan bir firmayız.

Maltepe Hurdacı

Firmamız her türlü demir ve çelik hurda aynı gün içerisinde adresinizden ve nakit olarak alınmaktadır.Uzman ekibimiz, profesyonel ekipmanlarımız ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren firmamız fabrikanızda veya iş yerinizde bulunan her türlü demir çelik hurda almaktadır.Demir hurdaların alımı için bizlere İletişim sayfamızda yer alan numaradan ulaşabilir,bilgi ve destek alabilirsiniz.

Maltepe Hurdalık

Demir hurdası olarak bildiğimiz hurda çeşidi ise
genellikle dkp, ekstra, 1. Grup, 2. Grup ve talaş vb
olarak ayrılmaktadır. Bu demir hurdalarının çeşidine
göre fiyatları da değişmektedir.

Hurda Demir
Hurda demir genel olarak yeniden kullanılabilme özelliğini yitirmiş, işlevsel olarak bir değeri olmayan demire verilen isimdir. Sanayi ve ekonomi açısından gelişmekte olan ülkemizde hurdalar yeni ürünler kadar değerlidir. Günümüzde demir hurdaları ülkemizde ve dünyada en çok geri dönüşümü yapılan materyallerden biridir ve dünya çeliğinin büyük bir bölümü demirden üretilmektedir. Demir hurdası ülkemizde son yıllarda inşaat sektörünün gelişmesi ile çok fazla çıkmaktadır. Fiyatları ise demirin cinsine göre belirlenmektedir.

Maltepe Hurdacılar

BİLGİSAYAR HURDALARI ALIM: zamanla yıpranmış artık günümüz teknolojisine ayak uyduramayan yani ihtiyaçlara karşılık veremeyen atıl durumdaki hurda bilgisayarlarınızı yerinde değerinde alıyoruz.

KAĞIT HURDASI FİYATLARI: İş yerinizde atıl durumda kullanılmayan beyaz kağıtlarınızı değerinde alıyoruz,dönüşüme sokarak geri kazanmak suretiyle bunları geri kazanıyoruz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ