Namık Kemal Hurdacı | 05444905371 | Namık Kemal Hurda

0

Namık Kemal Hurdacı Hurda Fiyatları, Namık Kemal Hurdalık, Namık Kemal Hurda Alanlar, Namık Kemal Geri Dönüşüm, İstanbul Hurdacı, Anadolu Yakası Hurdacı. Tehlikeli maddeler haricinde herhangi bir hurdayı ve çöpü yüklemek ve bertaraf etmekten mutluluk duyuyoruz. Mini depolarımız yerleşim açısından kolay, çoğu aracımıza sığacak ve temiz ve düzenli. Metal, kağıt, elektronik atık ve cihazlar dahil olmak üzere mümkün olduğu kadar çok atık alıyor ve geri dönüşüme tabi tutuyoruz.

Namık Kemal Hurdacı

Geri dönüşüm hurda, firması olarak hurda sektöründe uzun yılların deneyimine sahibiz. Krom hurda, kurşun hurda, demir hurda, kağıt hurda, bakır hurda, alüminyum hurda, kablo hurda, çinko hurda, sarı pirinç hurda gibi tüm hurda alım ve satımını yapıyoruz. Müşteri olarak sizlerin memnuniyetini, firma olarak en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz. İstanbul hurda deposu olarak Anadolu yakası, Avrupa Yakası  tüm İlçelerinde ve mahallelerine servis hizmetimiz mevcuttur. Hurda alım hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz hurda hizmetini adresinize yönlendirecektir.

Namık Kemal Hurdalık

Küresel ısınmanın doruk noktaya çıktığı günümüzde çok daha önem kazanan atıkların toplanması ve geri dönüşüm konusunda dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek ihtisaslaşmak, tedarikçi ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler bulmaktır. Hurda satmak mı istiyorsunuz önce elinizdeki hurdanın kabala miktarını gözlemleyin,daha sonra iletişim araçları ile bize cep telefonu aracılığı ile birkaç fotoğrafını çekip bizlerin iletişim adreslerine yollayabilirsiniz..Hurdaları bizden hurda fiyatları almadan satmayın.

İstanbul Hurda Geri Dönüşüm Firması

Namık Kemal Mahallesi Hurdacı
Namık Kemal Mahallesi Hurdacı Arıyorum
Namık Kemal Mahallesi Hurdacısı
Namık Kemal Mahallesi Hurdacılar
Namık Kemal Mahallesi Hurdacıları
Namık Kemal Mahallesi Hurda Alanlar

Namık Kemal Hurda Firmamız Çevreye Büyük Fayda Sağlamaktadır
  1. Kazan Dairesi Hurda Alımı ve Sökümü
  2. Çatı ve Asma Tavan Hurda Alım ve Sökümü
  3. Yangın Merdiveni Hurda Alım ve Sökümü
  4. Tesisat ve Ekipmanlarının Hurda Alımı ve Sökümü
  5. Depo Raf Sistemleri Hurda Alım ve Sökümü
  6. Soğutma Sistemleri Hurda Alım ve Sökümü
  7. Kullanılmayan Makine Hurda Alımı ve Sökümü
  8. Havalandırma Kanalları Hurda Alım ve Sökümü
  9. Fabrika İmalat Artığı Hurda Alım ve Sökümü

Firmamız tüm yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama ve sevk etme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli elemanları tarafından yapmaktadır. Firmamız atıl tesis ve fabrikaları satın alıp söküm, bozum, işlemlerini yapmaktadır. Sizlerle çalışmak bizler için çok önemli olup sağlıklı sonuçlar getireceğini umut ederek işlerinizde başarılar, iyi mesailer dileriz…

 

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ