Pendik Hurdacı Hurda | 05444905371 | Kavakpınar Hurdacı

0

Pendik Hurdacı Hurda,Elektronik Hurda dediğimiz hasar görmüş, hurdaya çıkan makine ve makine parçalarınızı alıyoruz.Hurda elektronik ürünler bizim tarafımızdan belirli bir seviyenin üzerindeyse alımı yapılmakta hurda elektronik ürünün yerine miktarınca firmamız araştırıcıları tarafından konulan fiyat değişmekte her hurdada olduğu gibi İstanbul ve tüm Marmara bölgesinden alımımız mevcuttur.Uzmanlarımız tarafından belirlenmiş olan seviyenin üzerinde olan seviyenin altındaki hurdalar için mesai saatinde yardımcı oluyoruz.

Pendik Hurdacı Hurda

HURDA NEDİR:Tabii kaynakların sınırsız olmadığı, dikkatlice kullanılmadığı takdirde bir gün bu kaynakların tükeneceği şüphesizdir. Kaynak israfını önlemenin yanında, hayat standartlarını yükseltme çabaları ve ortaya çıkan enerji krizi ile bu gerçeği gören gelişmiş ülkeler hurdacı atıkların geri kazınılması ve tekrar kullanılması için yöntemler aramış ve geliştirmişlerdir. Kalkınma çabasında olan ve ekonomik zorluklarla karşı karşıya bulunan gelişmekte olan ülkelerin de tabii kaynaklarından uzun vadede ve maksimum bir şekilde faydalanabilmeleri için atık israfına son vermeleri, ekonomik değeri olan maddeleri geri kazanma ve tekrar kullanma yöntemlerini araştırmaları gerekmektedir.

Pendik Hurda

En az yukarıda sayılanlar kadar önemli olan diğer bir husus da uzaklaştırılacak katı atık miktarlarındaki büyük azalma ve dolayısıyla çevre kirliliğinin önemli ölçüde önlenmesidir. Özellikle katı atıkları düzenli bir şekilde bertaraf edebilmek için yeterli alan bulunmayan ülkeler için katı atık miktarının ve hacminin azalması büyük bir avantajdır.Hurda Atıkların önemli bir miktarını geri dönüştürülerek ve yeniden kullanılabilir malzemeler yapılmaktadır. Örneğin; atıklar içindeki cam, metal, plastik ve kağıt/karton gibi atıklar çeşitli işlemlerden geçirilerek yeni bir hammadde olarak değerlendirilebilmektedir.

Bu atıkların hammadde gibi kullanılarak şişe, kutu, plastik, kağıt, gübre gibi yeni bir maddeye dönüştürülmelerine geri dönüşüm denir. Sağlıklı bir geri dönüşüm sisteminin ilk basamağı ise bu malzemelerin kaynağında ayırmak sureti ile toplanılmasıdır.

Pendik Hurdacı

  1. Kazan Dairesi Hurda Alımı ve Sökümü
  2. Çatı ve Asma Tavan Hurda Alım ve Sökümü
  3. Yangın Merdiveni Hurda Alım ve Sökümü
  4. Tesisat ve Ekipmanlarının Hurda Alımı ve Sökümü
  5. Depo Raf Sistemleri Hurda Alım ve Sökümü
  6. Soğutma Sistemleri Hurda Alım ve Sökümü
  7. Kullanılmayan Makine Hurda Alımı ve Sökümü
  8. Havalandırma Kanalları Hurda Alım ve Sökümü
  9. Fabrika İmalat Artığı Hurda Alım ve Sökümü
Pendik Hurdacılar

BİLGİSAYAR HURDALARI ALIM: zamanla yıpranmış artık günümüz teknolojisine ayak uyduramayan yani ihtiyaçlara karşılık veremeyen atıl durumdaki hurda bilgisayarlarınızı yerinde değerinde alıyoruz.

KAĞIT HURDASI FİYATLARI: İş yerinizde atıl durumda kullanılmayan beyaz kağıtlarınızı değerinde alıyoruz,dönüşüme sokarak geri kazanmak suretiyle bunları geri kazanıyoruz.

KLİMA HURDASI: Hurda Klimaları adresten alıyoruz, Zamanla Yıpranmış bozulmuş,ve eski hurdalarınızı yerinden söküm işlemi yaparak, adresten kilo hesabıyla güncel fiyat nakit ödeme teklifleriyle alıyoruz. Klima hurdası fiyatı almak için bizi arayınız.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ