Kartal Hurdacı | Kartal Hurda Alım | 05444905371 | Kartal Hurdalık

1

Kartal Hurdacı

Kartal Hurda,Hurda Fiyatları,Kartal Hurdalık,Kartal Hurda Alanlar,Kartal Geri Dönüşüm,İstanbul Hurdacı,Anadolu Yakası Hurdacı,Kartal İlcesi Hurdacı,Kartal Hurda,Kartal Hurda Alım,Soğanlık Hurdacı,Sektörünün İşini Güvenilir Yapan Firmalar Arasında Olan Asya Hurda Kurulduğu Yıldan Bu Yana Öncelikli Olarak Müşteri Memnuniyeti Esasına Dayalı Olarak Faaliyet Göstermektedir. Çevreye Ve Doğaya Zarar Verecek Maddeleri itinayla Değerlendirerek Onları insanlara Faydalı Hale Getirme Misyonu Üslenmiş Bulunmaktadır. Firmamız Hurda Ve Metal Alımı Alanında Uzman Ve Geniş Kadrosuyla Müşterilerine En iyi Fiyat Ve Hizmeti Sunabilme Anlayışı içerisin dedir. Firmamız Sektöründe Geniş Müşteri Kitlelerine Hitap Etmekle Birlikte Yaptığı iş Sayesinde De Çevreye Büyük Fayda Sağlamaktadır

Kartal Hurdacı

Firmamız tüm yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama ve sevk etme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli elemanları tarafından yapmaktadır. Firmamız atıl tesis ve fabrikaları satın alıp söküm, bozum, işlemlerini yapmaktadır. Sizlerle çalışmak bizler için çok önemli olup sağlıklı sonuçlar getireceğini umut ederek işlerinizde başarılar, iyi mesailer dileriz..

Kartal Hurda

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Bölgeler :

 • Kazan Dairesi Hurda Alımı ve Sökümü
 • Çatı ve Asma Tavan Hurda Alım ve Sökümü
 • Yangın Merdiveni Hurda Alım ve Sökümü
 • Tesisat ve Ekipmanlarının Hurda Alımı ve Sökümü
 • Depo Raf Sistemleri Hurda Alım ve Sökümü
 • Soğutma Sistemleri Hurda Alım ve Sökümü
 • Kullanılmayan Makine Hurda Alımı ve Sökümü
 • Havalandırma Kanalları Hurda Alım ve Sökümü
 • Fabrika İmalat Artığı Hurda Alım ve Sökümü

Kartal Hurdalık tam anlamıyla profesyonel ve detaylı bir hizmet sunmaktadır.

Kartal Hurdalık

Örneğin Kartal Fabrika Sökümü ile ilgili bir talebiniz olması durumunda;sökülmek istenen hurdaların söküm işlerini yapmak ve bu hurda malzemeleri değerlendirmek için yapmanız gereken hurda malzemeler konusunda uzman olan personeli sayesinde söküm işlerini en iyi şekilde yapan firmamıza gelerek bilgi alabilirsiniz.

Bizi aramanızın ardından uzman ekibimiz fabrikanızı yerinde inceleyerek kısa sürede sizi bilgilendirecektir.

Sürecin işleyişi şöyledir :

 1. Ekibimizin detaylı incelemesi ve sizi bilgilendirmesi
 2. Sizin onayınızın ardından çalışma planının oluşturulması
 3. Belirlenen sürede söküm işleminin yapılması
 4. Söküm sonrası oluşan pisliğin temizlenmesi
 5. Anlaşılan ücretin söküm ücreti düşülerek ya da yapılan anlaşma doğrultusunda size ödenmesi
Kartal Hurdacı Kartal İstanbul

Değerli madenlerin başında gelen bakır hurdaların alımında Kartal Hurda hizmetinizdeyiz. Bakır demir plastik hurdaları değerinde alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

 • Bakır hurdaların plastik koruyucu kablolardan ayrıştırılması,
 • Hurda bakırın kalitesinin belirlenmesi,
 • Söküm gerektiren durumlarda hurda sökümü işleminin yapılması

gibi işlemler tarafımızdan yapılmaktadır. Hurda bakırlar ekonomimiz için oldukça değerlidir. Bu nedenle bakır hurdalarını geri dönüşüme kazandırmakla hem milletimize, hem devletimize, hem de bütçenize katkı sağlamış olursunuz.

Soğanlık Hurdacı

Hurda kazan kesimi ve sökümü
Depo temizliği
Bina yıkımı ve taşınması
Konteyner sistemle hurda alınması ve taşınması
Elektronik kantarla yerinde tartım olanağı
Büyük makine alımlarında vinçle tartım işlemi
Vinçle taşıma sistemi
Her ebatta araç temini
Elektronik kantarla şeffaf tartım işlemi garantili
İade ürünlerin imha işlemi
Çevreye zararlı ürünlerin gereken yere ulaştırılması
Şantiye hurda alimi ve kesimi
Tadilat öncesi hurda kesimi ve taşınması işlemi

Kartal Demir Hurda Alımı

İstanbul genelinden her nevi hurda çeşidinin alımını yapan hurdacı firmasıdır. Kartal Hurda, Kartal Hurdacı Arıyorum, Kartal Hurdacısı, Kartal Hurdacılar, Kartal Hurdacıları, kartal Hurdacılık Firması olarak hurda bakır, sarı hurdası, hurda kablo ve demir hurdası alımları yapıyoruz. Kartal Hurda Alanlar, Kartal Hurdacılık, Kartal Hurda Alımı,Hurdacı,hurdacılar,Kartal da hurdacı olarak verdiğimiz hizmetlerle geri dönüşüm sektöründe öncü firmalar arasına girmiş bir kuruluşuz

Kartal Bina Yıkım İşleri

Hurda malzemelerin en çok açığa çıktığı alanlardan biri de yıkım işleridir. Yıkım işlemlerinin çevre sağlığını ön plana alarak, güvenli bir şekilde ve ekonomik olarak yapılması çok önemlidir. Yıkım işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için kullanılacak yıkım işlemlerinin tekniği de oldukça önemlidir.Firmamız, bütün bu detayları önemseyen uzman bir firmadır. Her türlü binanızın yıkım işlerini ve ücretlendirme işlemlerini konusunda uzman olan firmamızla görüşebilirsiniz.

KARTAL HURDACI HURDA VİDEO

AKÜ HURDASI ALIMI: Hurda akü araçlarınızda veya elektronik ürünlerde ups güç kaynağında kullanılan kuru akü sulu aküleriniz, kullanımdan aşınma sonucu hurdaya ayrılmaktadır akü hurdalarınız bu durumda değerlendirmek için bizi arayınız akü alımını biz yapıyoruz.

ŞANTİYE HURDASI ALIMI: Şantiye yıkım hurdaları ve inşaat artığı demirleri alıyoruz ve geri dönüşümünü  biz yapıyoruz. Metallerin kullanım ömrünü artırmak için yapılan alaşımlar olan şantiye artığı demirleri uzun süre sonra yeniden geri dönüştürülerek kullanılması için, şantiye artığı hurdasının geri dönüşümü konusunda hizmet veren uzman bir firmayız.

Hurda Metal Ve Elektronik Hurda Alımı

TADİLAT SÖKÜLECEK HURDASI ALIM: Sökülecek hurdası ekibimiz.uzun yıllar hurda sökümü konusunda eğitilmiş,işini bilerek yapan çevreye ve müşteriye zarar vermeden hurda sökümü yapmaktadır. Firmamız, bütün bu detayları önemseyen uzman bir firmadır. Her türlü binanızın yıkım işlerini ve ücretlendirme işlemlerini konusunda uzman olan firmamızla görüşebilirsiniz.

ELEKTRONİK HURDASI: Bilgisayar tamir atölyeleri, perakendeciler, ofisler ve üreticiler hizmet dışı elektronik cihazları, bilgisayarları, yazıcılar, elektronik kart, hurda alımı. Ekiplerimiz bunları güvenle kaldıracak ve hızlı bir ödeme sağlayacaktır. Bilgisayar sabit diskleri ve diğer veri depolama aygıtları gibi hassas malzemeler için size bir imha sağlayabiliriz

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

1 Yorum

YORUM YAZ