Ümraniye Hurdacı | Ümraniye Hurda Alımı | 05444905371

6

Ümraniye Hurdacı,Ümraniye Hurda metal ve elektronik hurdalarınızı Ümraniye Hurda, ya satarken nakit para kazanın. Metal veya tel olan her şeyi satın alıyoruz, bize getirebilirsiniz. Ümraniye Hurdalık Müşterilerimize hurda konusunda kolay erişim sağlayan hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktır. Zaman kazanmak için, yükünüzü ölçen 60 tonluk terazimiz var. Ümraniye Hurdacılık Tüm ödemeler anında yapılır, böylece asla beklemek zorunda kalmazsınız ve mümkün olan en yüksek ödemeleri sağlıyoruz.

Ümraniye Hurdacı

Ümraniye Hurda Satın Aldığımız Malzemeler:

Ümraniye Hurda Kablo Alımı
Ümraniye Hurda Demir Alımı
Ümraniye Hurda Bakır
Ümraniye Hurda Paslanmaz Alımı
Ümraniye Hurda Alüminyum Alım
Ümraniye Hurda Antika Alımı
Ümraniye Hurda Plastik Alımı
Ümraniye Makine Hurdaları Alımı
Ümraniye Hurda Çinko Alımı
Ümraniye Hurda Gümüş Alım
Ümraniye Hurda Telefon Alımı
Ümraniye Hurda Elektronik Alım
Ümraniye Hurda Krom
Ümraniye Hurda Demir Alım
Ümraniye Hurda Fiyatları

ÜMRANİYE HURDA

Ümraniye Hurdacı, İstanbul hurda demir fiyatlarını demir piyasasının güncel olarak duyurduğu fiyatlara göre ayarlamaktadır. Dolayısıyla en yeni hurda demir fiyatlarını bilmekte ve alım satım işlemlerimizi bu doğrultuda gerçekleştirmekteyiz.

MADEN METAL HURDA ÇEŞİTLERİ
BAKIR HURDA
SARI (PİRİNÇ) HURDA
ALÜMİNYUM HURDA
ÇİNKO HURDA
SARI HURDA
RADYATÖR HURDA
HURDA KABLO ÇEŞİTLERİ
KROM, NİKEL HURDALARI
KURŞUN (AKÜ) HURDA
ZAMAK NE ANTİMYON HURDALARI
DEMİRLİ KARIŞIK MADEN HURDALARI
HURDA ÇEŞİTLERİ
SAÇ HURDA
TORNA TALAŞI
İZABELİK HURDA
TENEKE HURDA (PRESLİ)
HURDA DEMİR ÇELİK HURDALARI
KAĞIT VE PLASTİK HURDA ÇEŞİTLERİ

Hurda demir en çok demir boru hurdası olarak olarak elimize geçse de bir çok çeşitte demir hurdasının alım hizmetlerini vermekteyiz. Hurda demir satmak isteyen kişilerin ellerindeki hurda demiri değerinde satmak ve zarar etmemek için güncel hurda demir fiyatlarını kontrol etmelerini özellikle öneriyoruz.

ÜMRANİYE HURDALIK

 1. Kazan Dairesi Hurda Alımı ve Sökümü
 2. Yangın Merdiveni Hurda Alım ve Sökümü
 3. Tesisat ve Ekipmanlarının Hurda Alımı ve Sökümü
 4. Depo Raf Sistemleri Hurda Alım ve Sökümü
 5. Soğutma Sistemleri Hurda Alım ve Sökümü
 6. Kullanılmayan Makine Hurda Alımı ve Sökümü
 7. Havalandırma Kanalları Hurda Alım ve Sökümü
 8. Fabrika İmalat Artığı Hurda Alım ve Sökümü
 9. Hurda kazan kesimi ve sökümü

Ümraniye Hurda Alım Deposu Video

ÜMRANİYE HURDACILAR

İstanbul da Anadolu Yakası Hurda ve geri dönüşüm firmamız, %100 yerel tam hizmet şirketidir. Eski hurdalarını ve geri dönüşüme gitmesi gereken eşyalarınızın herhangi birini alıp düzgün bir şekilde elden çıkarmaktan memnunuz. ümraniye Geri Dönüşüm Hurda, metaller, elektronik-atıklar ve cihazlar dahil olmak üzere olabildiğince hurdayı almaktan ve geri dönüşüme gitmesini sağlamaktan gurur duymaktadır.

ümraniye çakmak hurdacı
umraniye hurdaci

 • HURDA PLASTiK HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI PLASTiK HURDACISI
 • HURDA ZAMAK HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI ZAMAK HURDACISI
 • HURDA ANTiMiYON HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI ANTiMiYON HURDACISI
 • HURDA SARI HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI SARI HURDACISI
 • HURDA BAKIR HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI BAKIR HURDACISI
 • HURDA ÇiNKO HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI ÇiNKO HURDACISI
 • HURDA KROM HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI KROM HURDACISI
 • HURDA AKü HURDACI FİYATLARI ALIM SATIMI AKü HURDACISI
 ÜMRANİYE HURDA ALIMI

İstanbul geri dönüşüm hurda depomuz.Tehlikeli maddeler haricinde herhangi bir hurdayı hurda konusunda ev iş yerlerinden hurda alım konusunda yerinde tartım yerinde ödeme yapılır. Her tür ekipman desteği güler yüzlü ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Dönüştüre bildiğimiz her atık geleceğimiz olduğunun bilincindeyiz.

İstanbul başta olmak üzere Hurdacılık alanında hizmet veren firmamız Marmara Bölgesinde hakim bir şekilde hizmet verme kapasitesine sahip araç ve donanımlara sahiptir. Ataşehir merkezli olarak hurda sektöründe faaliyet gösteren firmamız: çevre illerde de toplu hurda alımları yapmakta olan bir firmadır.

ÜMRANİYE GERİ DÖNÜŞÜM

What does Junkman do?
We’re a local scrap extraction company. Ümraniye provides fast and professional junk cleaning services for scrapmen, residential and commercial customers. Ümraniye scrap warehouse, Ümraniye Junk yard, Ümraniye recycling, Ümraniye Scrap dealers, Ümraniye Scrap Buying, Ümraniye Scrap Buying Service

Ümraniye Hurda, Ümraniye Hurdacı Arıyorum, Ümraniye Hurdacısı, Ümraniye Hurdacılar İstanbul genelinden her nevi hurda çeşidinin alımını yapan hurdacı firmasıdır. Ümraniye Hurdacıları, Ümraniye Hurda Alanlar, Ümraniye Hurdacılık olarak verdiğimiz hizmetlerle geri dönüşüm sektöründe öncü firmalar arasına girmiş bir kuruluşuz. Ümraniye Hurda Alımı, Hurdacı, hurdacılar, Ümraniye da hurdacı Firması olarak hurda bakır, sarı hurdası, hurda kablo ve demir hurdası alımları yapıyoruz.

ÜMRANİYE HURDACILIK

ÜMRANİYE HURDA FİYATLARI: Metal hurdalarınıza hurda fiyatı almak veya metal hurdalarınız kilo hesabı satmak, hurdanızı paraya çevirmek istiyorsanız şimdi firmamızı arayıp hurda fiyat alabilirsiniz, Elektronik Kantarla Tartıp Ücretini Peşin Ödemekteyiz.Tonajlı Hurdalara Özel Fiyat Verilmektedir.

ÜMRANİYE HURDACI, HURDACILAR: Hurdacı İşi zor bir meslek biliyoruz, biz hurda alıyoruz, sloganıyla yola çıktık her geçen gün hurdacı şubelerimizle büyümeye devam ediyoruz, Metal hurda olan her hurdayı satın alıyoruz. Metal hurda geri dönüşümünü biz yapıyoruz.

Demirli metaller: Çelik, Dökme Demir, Makine Hurdası, Damgalama, Sondaj, Süslemeler, Levha ve Yapısal Çelik ve diğer demir içeren hurda metaller alımı yapıyoruz.

Demir dışı metaller: Alüminyum, Pirinç, Bakır, Bronz, Nikel Alaşımları, Paslanmaz Çelik, Değerli Metaller, Kurşun, hurda alıyoruz.

ÜMRANİYE HURDA METAL MADEN ALIM

Ümraniye Otomotiv hurdası alıyoruz
Üreticiler, tamirhaneler biz geri dönüştürülebilir metallerin alımını sağlıyoruz. Özel programlarımız sayesinde, geri dönüşümlü hurdalar için  günlük, haftalık, aylık, alım yaparız. Alanınızı temiz ve istenmeyen parçalardan arındırmak için düzenli bir toplama hizmeti planlayabiliriz.

Metal ticari / endüstriyel rafları alıyoruz
Ulusal perakendeciler, ticari ve endüstriyel merkezler biz metal hurda topluyoruz: atılan alışveriş sepetleri, kullanılmış ve kırılmış metal raflar, paketleme kayışları, hasarlı ürünler, beyaz eşyalar,hurda metal alıyoruz.

Ümraniye Elektronik Hurdası Alımı: Bilgisayar tamir atölyeleri, perakendeciler, ofisler ve üreticiler hizmet dışı elektronik cihazları, bilgisayarları, yazıcılar, elektronik kart, hurda alımı. Hurdacılık ekiplerimiz bunları güvenle kaldıracak ve hızlı bir ödeme sağlayacaktır. Bilgisayar sabit diskleri ve diğer veri depolama aygıtları gibi hassas malzemeler için size bir imha sağlayabiliriz.

Ümraniye Ekovat Hurdacısı: Buzdolabı motoru ekovat hurda alım yapmaktayız. Ekovat hurda, klima kompresör ekovatı, soğutma gurubu ekovat bakırlı petek hurdaları alıyoruz. pistonlu kompresörler, vidalı kompresörler,
paletli kompresörler, Rotorlu kompresör hurdaları nakit ödeme sunarak adresten alıyoruz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN