Kadıköy Hurdacı | Kadıköy Hurda Alımı | 05444905371

4

Kadıköy Hurdacı,Kadıköy hurda, metal ve elektronik hurdalarınızı, Kadıköy hurdacı, ya satarken nakit para kazanın. Metal veya tel olan her şeyi satın alıyoruz, bize getirebilirsiniz. Hurda metal geri dönüşümü, hurda metal toplama ve geri dönüşüm, yanlış üretilmiş parça toplama ve geri dönüşüm, perakende metal hurda geri dönüşümü için bizi arayın. Kadıköy hurdalık da tüm ödemeler anında yapılır, böylece asla beklemek zorunda kalmazsınız ve mümkün olan en yüksek ödemeleri sağlıyoruz.

Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Hurda Satın Aldığımız Malzemeler:

Kadıköy Hurda Kablo Satın Alıyoruz
Kadıköy Hurda Demir Satın Alıyoruz
Kadıköy Hurda Bakır Satın Alıyoruz
Kadıköy Hurda Paslanmaz Alıyoruz
Kadıköy Hurda Alüminyum Alıyoruz
Kadıköy Hurda Antika Alıyoruz
Kadıköy Hurda Plastik Satın Alıyoruz
Kadıköy Makine Hurdaları Alıyoruz
Kadıköy Hurda Çinko Alıyoruz
Kadıköy Hurda Gümüş Alıyoruz
Kadıköy Hurda Telefon Satın Alıyoruz
Kadıköy Hurda Elektronik Alıyoruz
Kadıköy Hurda Krom Alıyoruz
Kadıköy Hurda Bilgisayar Alımı
Kadıköy Hurda Araç Alımı
Kadıköy Hurda Beyaz Eşya Alım
Kadıköy Hurda Sarı Alımı
Kadıköy Hurda Çelik Alımı
Kadıköy Hurda Yıkım Atığı Alımız.

Profesyonel bir hurdacı ya ihtiyacınız varsa bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Kadıköy Alımını Yaptığımız Hurda Türleri

Her türlü hurda metalleri alıyoruz Satın alıyoruz:

Hurda demirli metaller: Çelik, Dökme Demir, Makine Hurdası, Damgalama, Sondaj, Süslemeler, Levha ve Yapısal Çelik, Ağır eriyik ve diğer demir içeren metaller, ve çok daha fazlasını satın alıyoruz.

Hurda demir dışı metaller : Alüminyum, Pirinç, Bakır, Bronz, Nikel Alaşımları, Paslanmaz Çelik, Değerli Metaller, Kurşun, Hurda, ve çok daha fazlasını satın alıyoruz.

Kadıköy Hurda Geri Dönüşüm Firması

Geri dönüşümlü içeriğe sahip elektronik cihazlar alıyoruz
Bilgisayar tamir atölyeleri, perakendeciler, ofisler ve üreticiler hizmet dışı elektronik cihazları, bilgisayarları, yazıcıları ve daha fazlası. Kadıköy hurdacı ekiplerimiz bunları güvenle kaldıracak ve hızlı bir ödeme sağlayacaktır. Bilgisayar sabit diskleri ve diğer veri depolama aygıtları gibi hassas malzemeler için size bir imha sağlayabiliriz. Kadıköy hurdalık, hurda bertaraf hizmet şirketidir. Atılan materyallerinizi asla tekrar kullanmayacak veya satmayacaktır.

Motorları, telleri, transformatörleri ve daha fazlasını alıyoruz
Tamir atölyeleri, üretim tesisleri, elektrikçiler, HVAC teknisyenleri ve daha fazlası bize hizmet dışı elektrik motorları, fazla kablo, arızalanan elektrik transformatörleri, eski röntgen cihazları ve diğer elektrik bileşenlerini teslim alıyor. Kadıköy hurdacı, ekiplerimiz geri dönüşümlü tüm ürünlerinizi güvenle kaldıracak ve hızlı ödeme sağlayacaktır.

Metal Hurda demir dışı metaller her şeyi satın alıyoruz

Büyük makineler alıyoruz
Takım tezgahı üreticileri, tamir atölyeleri ve alet ve kalıp atölyeleri, artık hizmet vermeyen veya yeni makinelerle değiştirilmeyen büyük makine ve makine alet parçalarını almamızı sağlıyor. Kadıköy hurdacı, ekiplerimiz büyük makineleri güvenle kaldıracak ve hurdalarınız için hızlı ödeme yapacaklardır.

Otomotiv hurdası alıyoruz
Üreticiler, tamirhaneler biz geri dönüştürülebilir metallerin alımını sağlıyoruz. Özel programlarımız sayesinde, geri dönüşümlü hurdalar için  günlük, haftalık, aylık, alım yaparız. Alanınızı temiz ve istenmeyen parçalardan arındırmak için düzenli bir toplama hizmeti planlayabiliriz.

Kadıköy Hurdalık Deposu Video

Metal ticari / endüstriyel rafları alıyoruz
Ulusal perakendeciler, ticari ve endüstriyel merkezler bize metal hurda toplama kullanıyor: atılan alışveriş sepetleri, kullanılmış ve kırılmış metal raflar, paketleme kayışları, hasarlı ürünler, beyaz eşyalar, Metal veya tel olan her şeyi satın alıyoruz.

Her türlü hurda metalleri alıyoruz Satın alıyoruz
  • Kazan Dairesi Hurda Alımı ve Sökümü
  • Yangın Merdiveni Hurda Alım ve Sökümü
  • Tesisat ve Ekipmanlarının Hurda Alımı ve Sökümü
  • Depo Raf Sistemleri Hurda Alım ve Sökümü
  • Soğutma Sistemleri Hurda Alım ve Sökümü
  • Kullanılmayan Makine Hurda Alımı ve Sökümü
  • Havalandırma Kanalları Hurda Alım ve Sökümü
  • Fabrika İmalat Artığı Hurda Alım ve Sökümü
  • Hurda kazan kesimi ve sökümü

Kadıköy Hurdacı tam anlamıyla profesyonel bertaraf hizmet şirketi, geri dönüşümü sağlayarak ülkemizi sağlıklı ve güvenli bir yerde tutmamıza yardımcı olun. Geri dönüşüm ihtiyaçlarınız ve sorularınız için size yardımcı olacak geniş bir kadroya sahibiz. Kadıköy hurda, atılan materyallerinizi asla tekrar kullanmayacak veya satmayacaktır.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN