Sancaktepe Hurdacı | Sancaktepe Hurda | 05444905371 | Sancaktepe Hurdalık

9

Sancaktepe Hurdacı

Sancaktepe Hurda, Sancaktepe Hurdacılık. Yenidoğan Hurdacı. Samandıra hurdacı. Sultanbeyli hurdaci  Dönüşüm Firmamız Hurda Ve Metal Alımı Alanında Uzman Ve Geniş Kadrosuyla Müşterilerine En iyi Fiyat Ve Hizmeti Sunabilme Anlayışı içerisin dedir. Firmamız Sektöründe Geniş Müşteri Kitlelerine Hitap Etmekle Birlikte Yaptığı iş Sayesinde De Çevreye Büyük Fayda Sağlamaktadır

Sancaktepe Hurdacı

Depo raf hurda alimi yerinden sökümü her türlü hurda alım – satım
Hurda kazan kesimi ve sökümü
Depo temizliği
Bina yıkımı ve taşınması
Konteynır sistemle hurda alınması ve taşınması
Elektronik kantarla yerinde tartım olanağı
Büyük makine alımlarında vinçle tartım işlemi
Vinçle taşıma sistemi
Her ebatta araç temini
Elektronik kantarla şeffaf tartım işlemi garantili
İade ürünlerin imha işlemi
Çevreye zararlı ürünlerin gereken yere ulaştırılması
Şantiye hurda alimi ve kesimi
Tadilat öncesi hurda kesimi ve taşınması işlemi

Sarıgazi Hurdacı

 MADEN METAL HURDA ÇEŞİTLERİ
BAKIR HURDA
SARI (PİRİNÇ) HURDA
ALİMİNYUM HURDA
ÇİNKO HURDA
SARI HURDA
RADYATÖR HURDA
HURDA KABLO ÇEŞİTLERİ
KROM, NİKEL HURDALARI
KURŞUN (AKÜ) HURDA

Gerek sarı prinç hurda çeşitlerinin gerek diğer metallerin hurdaları ile ülkesine katkı sağlamayı ve milli serveti geri kazandırmayı kendisine hedef olarak koymuş firmamız bu amaç doğrultusunda çalışan ve hurda satışı yapan dostlarımızın da kazanmaları için en iyi fiyatları vermektedir. Zira bizler biliyoruz ki kazanan bir hurda toplayıcısı daha çok çalışır ve daha çok ülkesine hizmet eder. İşte bu bilinçle tüm sarı prinç hurda fiyatlarımızı herkesin kazandığı bir düzeyde tutarak top yekun kalkınmayı mümkün kılmaktayız.

Asya Hurda Kurulduğu Yıldan Bu Yana Öncelikli Olarak Müşteri Memnuniyeti Esasına Dayalı Olarak Faaliyet Göstermektedir. Çevreye Ve Doğaya Zarar Verecek Maddeleri itinayla Değerlendirerek Onları insanlara Faydalı Hale Getirme Misyonu Üslenmiş Bulunmaktadır

Sancaktepe Yenidoğan Hurdacı

Geri dönüşüm kullanım dışı olan geri dönüştürülmeye elverişli olan (metal, bakır, kağıt, plastik) vb. malzemelerin çeşitli yöntemler kullanılarak ham maddeye dönüştürülmesidir. Geri dönüşüm ile ham madde ihtiyacı azalır, ham madde ihtiyacı azaldıkça doğal denge korunur ve doğaya verilen zarar engellenir. Ayrıca geri döşünüm ile çevre kirliliği azalır. Küçük bir örnek vermek gerekirse; daha önce kullanılmış bir kağıdın geri dönüştürülmesi ve yeniden kağıt imalatında kullanılması hava ve su kirliliğini azaltmakta ve yeni ağaçların kesilmesini önlemektedir.

Samandıra Hurdacı

Her geçen gün insan nüfusunun artması ile paralel olarak doğada bulunanan ve insanoğlu tarafından doğal ortamından uzaklaştırılan maddelerin oranıda artmaktadır. Değişen iklim koşulları ve bozulan doğal yaşam bize tasarruflu olmayı şart koşmuştur. Azalan doğal kaynakların dengeli kullanılması için geri dönüşümün önemi oldukça büyüktür.

Geri dönüşüm ile büyük oranda elektrik tasarruf edilir ve bu tasarruf ülke ekonomisine yansır. Gelecek nesillere daha yaşanır bir ortam bırakmak için duyarlı olmalıyız ve geri döünştürülebilinen tüm maddeleri geri dönüştürmeliyiz, kuruluşundan itibaren doğru işi zamanında teslim etme anlayışıyla ‘Tam başarı’ odaklı yaklaşımıyla sektörün aranılan Geri Dönüşüm atölyelerinden biri haline gelmiştir. Hızla gelişen Türkiye için Hurdacılık görevi üstlenen  Sancaktepe hurdacı yeni yerimizde de Geri dönüşüm sektöründeki başarılı çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Sancaktepe Hurdacılık

Kurumumuzun sarı pirinç hurdası geri dönüştürme lisansı bulunmaktadır
ve bu sayede tüm sarı pirinç hurdaların geri dönüşümünü sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir
ve aynı zamanda da çevresel kaynakların temiz tutulmasını sağlamış oluruz.
Ayrıca, sarı pirinç hurdaları külçe haline getirerek
yurt dışına çıkışının yapılmasını ya da tekrar kullanılmaya hazır hale getirilmesini de temin ederiz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

9 yorum

  1. Hi there! I know this is kinda off topic but I was wondering which blog platform are you using for this website?
    I’m getting tired of WordPress because I’ve had problems with hackers and I’m looking
    at alternatives for another platform. I would be awesome if you could point me in the direction of a good
    platform.

YORUM YAZ